WEB STUDIO

WEB STUDIO

Na základě Vaší objednávky navrhneme obsahovou strukturu stránek, design barevně sladíme s jednotným vizuálním stylem vaší firmy. Do takto vytvořené struktury zakomponujeme Vámi dodané textové a fotografické materiály, případně dodané materiály upravíme nebo zpracujeme nově, podle Vašich požadavků. Hotové stránky Vám před odesláním na server předvedeme, v případě potřeby provedeme poslední úpravy. Po odsouhlasení umístíme hotovou prezentaci na server. 

Návrh struktury a strategie prezentace

Prvořadým úkolem při zpracování internetové prezentace je upřesnění jejího účelu a cíle. Ve chvíli, kdy je vypracována strategie Vaší internetové prezentace, je také vytvořen strukturální rozvrh Vašich WWW stránek, abyste mohli vidět, jakým způsobem budou jednotlivé části prezentace spojené a jak budou fungovat. Dalším krokem je vytvoření grafického návrhu WWW prezentace. Při vytváření grafického návrhu především dbáme na to, aby Vaše WWW stránky vypadaly profesionálně, rychle se načítaly a aby se v nich návštěvníci snadno orientovali. V případě, že jste spokojeni s grafickým návrhem a celkovou strukturou prezentace, můžeme přistoupit k realizaci prezentace

Výroba prezentace

K realizaci WWW prezentace jsou potřebné Vámi dodané podklady (katalogy zboží, fotky, texty, obrázky a pod.). V případě textů a obrázků je můžeme vytvořit na základě Vámi dodaných propagačních materiálů. Internetovou prezentaci zhotovíme za cca. 14 dní od obdržení podkladů a materiálů nezbytných pro vytvoření prezentace (záleží na složitosti a obsáhlosti).

Testování hotové prezentace

Když je Vaše internetová prezentace hotova, je každá její část pečlivě testována, abychom se ujistili, že bude korektně fungovat. Jsou prověřeny veškeré odkazy a celková funkčnost stránek prezentace.

Vystavení prezentace na Internetu

Po dokončení testování, je prezentace umístěna na hostitelský server a zpřístupněna pod dohodnutou internetovou adresou. Abych zajistili, že uživatelé Internetu bez problémů naleznou Vaší prezentaci, zaregistruji ji na nejvýznamnějších vyhledávacích, katalogových a statistických serverech v České republice i v zahraničí. Samozřejmostí jsou tzv. "meta tagy", což jsou skrytá hesla umístěná ve Vaší internetové prezentaci, která pomáhají internetovým vyhledávačům najít Váš web a poskytují uživateli, zkrácené informace o Vašich stránkách(SEO - Optimalizace www stránek pro vyhledávače).

Udržování a aktualizace prezentace

Ve chvíli, kdy je Vaše prezentace zveřejněna na dohodnuté adrese, je práce hotova. Vaše stránky budou na Internetu dostupné tak dlouho si budete přát. Ovšem internetová prezentace s čerstvým a pravidelně obměňovaným obsahem zanechává mnohem lepší dojem na návštěvníky než stránky, které byly jednou vytvořeny a od té doby se jejich obsah nezměnil. Uživatel na tyto stránky parkrát zavítá a když zjistí, že se na nich nic nemění, stanou se pro něj nezajímavé a už nikdy se k nim nemusí nevrátit.