FOTO&VIDEO

Profesoinální fotografie a dobré grafické řešení lépe prodávají zboží, služby nebo informace.

Profesionální fotoalba (book) pro modelky, hostesky, ale i pro ostatní, kteří potřebují profesionální fotografie pro svou prezentaci nebo jen pro potěšení sebe či svých blízkých. 

Cílem reklamního snímku je vyvolat zájem o koupi výrobku nebo služeb. Snímky realizujeme včetně počátečního návrhu, kde se ke slovu dostává výtvarník, až po konečné reklamní fotografie a diapozitivy. Doménou je profesionální kvalita.

Portrét zachycuje vnější podobu fotografované tváře. Musí však také vyjádřit něco z vnitřního duševního života portrétovaného. Fotografujěme portréty různých osobností, mužů, žen i dětí. Portrétová fotografie musí mít nesporné výtvarné kvality.

Reportážním snímkem dosahujeme zachycení správného okamžiku pohybujících nebo promeňujících se motivů. Fotografujeme jakoukoli sportovní nebo společenskou událost.

Kvalitní reprodukce je zhotovená na barevném nebo černobílém profesionálním materiálu. Předlohou může být obraz, plakát, nástěnná malba, mozaika a také fotografie, ke které nemáte negativ. Duplikáty diapozitivů rychle a kvalitně.

Snímky z celeho světa - výběr z největších světových fotobank.

 

Vyrábíme reklamní filmy, krátké šoty, nebo I dokumenty o firmách jejich výrobcích, nebo službách, které nabízí. Díky velkým možnostem, které umožňuje počítačové nelineární zpracování je toto jedno z levných a přesto velmi působivých řeąení prezentace. Zakázku je možno vyrobit na klíč, nebo třeba i z Vašich materiálů. 

Videozáznamy pro firemní i soukromé účely.

Tiskové konference, valné hromady, školení, prezentace, recepce, bankety, plesy, divadelní a hudební představení, casting, módní přehlídky atp. 

Prezentační videoprogramy pro propagační účely. Komplexní zpracování zakázky od pořízení záznamu, přes střih, ozvučení až po zhotovení přebalu videonosiče. 

Audiovizuální záznam a přenos skupinového rozhovoru moderátora s 10-ti až 15-ti účinkujícími. Záznam lze rozšířit o záznam simultánního tlumočení (na vyžádání předložíme podrobné informace o kompletní realizaci skupinových rozhovorů)

Jazykové mutace Vašich audiovizuálních materiálů při dodání překladu 

Odvysílání propagačního nebo reklamního filmu v televizních společnostech.

Výroba reklamního spotu - cenu určuje náročnost a rozsah natáčení dle předem schváleného scénáře

Sestřih videomateriálu dodaného zákazníkem podle požadavků sestříháme, opatříme komentářem a hudbou.